• Kategorie
  • Cornhole Pro w rzucanie woreczkami 1 plansza

Wydawnictwo Tactic
Obudowa pudełko
659.81
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało

Cornhole (znane również jako sack toss lub bags) to gra trawnikowa popularna w Ameryce Północnej, w której gracze lub drużyny na zmianę rzucają woreczkami z tkaniny na podniesioną, pochyloną planszę z otworem na jej drugim końcu. Celem gry jest zdobycie punktów poprzez wylądowanie worka na planszy (jeden punkt) lub przełożenie worka przez otwór (trzy punkty).

Mecz cornhole jest podzielony na rundy. Podczas każdej rundy każdy gracz lub drużyna rzuca czterema woreczkami w jednym kolorze.

Punktacja. Aby zdobyć punkty, woreczki muszą znajdować się na powierzchni planszy (1 punkt) lub wpaść bezpośrednio do otworu, zsunąć się do otworu po uderzeniu w planszę lub zostać wbity do otworu przez inny worek (3 punkty). Kiedy jeden z graczy lub drużyn osiągnie lub przekroczy 21 punktów wygrywa grę.

Zawartość: Zestaw składa się z jedenej planszy ze sklejki (oficjalny rozmiar turniejowy 120 x 60 x 9 cm) i ośmiu bawełnianych woreczków (czarne i szare, 450 g każdy. 11 cm szerokości i 5 cm grubości) . Waga: 6 kg.

Specyfikacja:

- Rozmiar pola gry: 1210x605mm - oficjalny rozmiar turniejowy

- Materiał ramy: sklejka

- Materiał pola gry: sklejka, kauczukowiec

- Zawiera 4 czarne i 4 szare woreczki każdy o wadze 450g (wypełnione cząsteczkami węglanu wapnia)

- zawiera instrukcję

- przechowuj i przenoś zestaw w eleganckim czarnym pokrowcu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy