• Kategorie
  • Agonia Ponura Gra Fabularna

Wydawnictwo Hengal
119.11
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Stare królestwa spłonęły, ziemia została splugawiona

Stare królestwa spłonęły, ziemia została splugawiona, a woda dosłownie zamieniła się w krew. Ludzkość Exidium została niemal wyniszczona po wojnie z armiami czartów oraz po przebudzeniu się mrocznego boga Kruentisa, który obecnie jest przybity do niebios.

Jednak ludzi nie da się tak łatwo wytępić - niektóre osady przetrwały apokalipsę i po wielu latach krainy znowu ożyły, lecz ich mieszkańcy muszą dostosować się do nowego świata, gdzie potwory, znane ze średniowiecznych opowieści rzeczywiście krążą po drogach oraz dziczach, a każdy koszmar jest realny. Są to najgorsze możliwe czasy, ale ludzie starają się jakoś je przeżyć... i podbić ten świat ponownie.

Agonia to Ponura Gra Fabularna, której uczestnicy wcielają się w ludzi zamieszkujących Exidium. W przeciwieństwie do wielu innych gier fabularnych, nie są to bohaterowie, a zwyczajni mieszkańcy, którzy próbują przeżyć kolejny dzień w tym przygnębiającym świecie. Gracze mogą odgrywać podróżnych handlarzy, rzemieślników, świniopasów lub błędnych rycerzy, którzy próbują osiągnąć coś więcej, niż tylko cichą śmierć ze starości.

To nowe wydanie Agonii jest:

Znacznie większe! Zawiera wszystkie wydane dodatki oraz fanowskie scenariusze! Sam podręcznik podstawowy będzie miał 200 stron w formacie A4

Znacznie piękniejsze! Strony są lepiej ułożone, ilustracje są wyższej jakości a tło stron jest po prostu ładniejsze

Lepiej wydrukowane! Okładka i papier są znacznie lepszej jakości

Mniej... bolesne w czytaniu! Poprawiono błędy w mechanice, które były w oryginale oraz zostanie przeprowadzona dodatkowa korekta

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy