• Kategorie
  • Activity wersja ukraińska PIATNIK

Wydawnictwo PIATNIK
Grupa wiekowa 12+
Obudowa pudełko
Wymiary 295x295 mm
98.34
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało

Activity Jęz. Ukraiński

Kultowa gra w kalambury teraz również w języku ukraińskim!!

Kultowa gra Piatnika w kalambury, teraz dostępna jest również w wersji z językiem ukraińskim. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana. Znana w całej Europie, dotychczas rozeszła się w nakładzie przeszło 11 milionów.

Wybuchy śmiechu, wymachiwanie rękoma i nogami... a czas ucieka! Pokazuj na migi, przedstawiaj lub rysuj hasła w taki sposób, aby inni gracze mogli je odgadnąć w 60 sekund zasady gry Activity, są tak proste, a jednocześnie genialne. Gra generuje mnóstwo śmiesznych i nieprzewidywalnych sytuacji!

Rywalizacja, zabawa oraz emocje

Przebój imprez wśród znajomych i rodziny. Świetna forma integracji, niezwykły trening komunikacji i kreatywności, a przede wszystkim doskonała rozrywka! ACTIVITY łączy klasyczną grę planszową z różnorodnymi formami współzawodnictwa. Drużyny dążą do mety poprzez odgadywanie haseł, prezentowanych na trzy sposoby: graficznie, ustnie lub na migi. Rysunek, mowa i aktorstwo to wyzwania, które odsłaniają nowe oblicza nawet najbliższych osób.

W tej klasycznej grze imprezowej kilka drużyn rywalizuje ze sobą w zabawnej rywalizacji. Może w niej wziąć udział maksymalnie 16 graczy w wieku od 12 lat. Obowiązuje zasada: komunikacja jest wszystkim, bez komunikacji wszystko jest niczym! Odgadując podane hasła, drużyny posuwają się do przodu. Kto pierwszy dotrze do mety, jest zwycięzcą. To jednak nie będzie wcale takie proste: w zależności od tego, na jakim polu się zatrzymamy, hasło musi być wyjaśnione słownie, przedstawione w pantomimie lub narysowane w ciągu 60 sekund. Szczęśliwy jest ten, kto ma nutkę kreatywności!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy